Wychodząc naprzeciw wspólnemu celowi i zjednoczeniu środowiska kierujemy do wszystkich informację o mającej się odbyć 29 września 2013 r. w Poznaniu, Konferencji naukowej: „Medycyna zintegrowana. Homeopatia a nowy paradygmat w nauce”, organizowanej przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów.

Konferencja ta ze względu na zawartość merytoryczną wykładów, patronat naukowy oraz bardzo dobre przygotowanie odbije się szerokim echem w całym środowisku medycznym. Jesteśmy pełni uznania dla organizatorów.

Jednym z wykładowców będzie dr Sujit Chatterjee. Ten znakomity gość praktykuje homeopatię od 27 lat. Wykłada homeopatię na Corocznym Kursie Homeopatii Klasycznej w Wielkiej Brytanii. Prowadził wykłady w USA, Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Z wyjątkową łatwością wprowadza w homeopatie lekarzy alopatów. Lekarzy homeopatów zachwyca perfekcyjną znajomością Materii Medica dawno odkrytych i nowych leków. Szczególnie interesuje go onkologia i ma w tej dziedzinie niewątpliwie duże osiągnięcia.

Chcąc dodatkowo zachęcić Państwa do uczestnictwa w Konferencji, PTHK oferuje swoim członkom 50% zniżkę w opłacie za uczestnictwo w tym wydarzeniu. Dla tych, którzy opłacili składkę członkowską w 2013 r. opłata wynosi 45 PLN.

Wpłaty i zgłoszenia: http://www.lekarzehomeopaci.pl/karta-zgloszeniowa-na-konferencje.html 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na konferencję naukową w Poznaniu!