Zapraszamy do skorzystania z promocji na pozycje wydawnicze dotyczące homeopatii: zarówno na książki jak i na czasopisma.

„Homeopatia Polska” – ukazuje się  już od 20 lat, to jedyne w Polsce czasopismo o tematyce homeopatycznej posiadające punktacje Copernicus. W każdym numerze (ukazują się 4 w ciągu roku) znajdziecie Państwo doniesienia ze świata medycyny dot. homeopatii, ciekawe przypadki kliniczne, opisy chorób, a których z powodzeniem stosuje się leki homeopatyczne, przedruki artykułów polskich jak i zagranicznych.

W tym roku zachęcamy do skorzystania z promocji: “Homeopatia Polska” nr archiwalne od nr (18) 4/1995 do numeru (82) 4/2011 oraz “Zeszyty PTHK” nr archiwalne od nr 1/2006 do nr 6/2008 – 10 dowolnych numerów w cenie 80 PLN.

“Schematy i rekomendacje” w atrakcyjnej cenie 35 PLN. Książka jest przewodnikiem dla osób, które poznają homeopatię i stawiają pierwsze kroki w praktycznym zastosowaniu tego sposobu leczenia. Stanowi próbę odpowiedzi na pytania – Czy leki homeopatyczne mogą być przepisywane przez wszystkich lekarzy? Które leki? W jakich wskazaniach? W jakich granicach? Czy homeopatia może podlegać schematom i rekomendacjom terapeutycznym? Co wnosi homeopatia do codziennej praktyki? Czy może odpowiedzieć na pojawiające się w praktyce lekarskiej problemy, pytania czy wątpliwości?

„Renimacja” – powieść lekarki Danuty Mikołajewskiej – to rzecz o medycynie i jej misji, rodzinie i cenie ambicji, miłości i poszukiwaniu Boga,
sztuce dialogu i Remoncie, który nie ma końca…
„Reanimacja” to alegoryczny obraz czasu transformacji. Książka polecana m.in. przez prof. UAM Bogumiłę Kaniewską, Agatę Młynarską, Juliusza Machulskiego.

Cena promocyjna 39 PLN.

Wszystkie pozycje wydawnicze PTHK można znaleźć tutaj: www.pthk.pl

w celu realizacji zamówienia prosimy o kontakt z biurem PTHK:

biuro@pthk.pl

22/827 87 32