Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej Instytutu Badań nad Homeopatią – The Homeopathy Research Institute, która odbędzie się w dniu 25.06.2022

Internetowa konferencja naukowa Instytutu Badań nad Homeopatią to szansa na poznanie zarówno rozwoju, jak i wyjątkowych wyzwań związanych z badaniami nad homeopatią. Zespół HRI jest dumny, że może organizować  to niezmiernie ważne wydarzenie, skupiające wiodące organizacje z całego świata, które zaprezentują  program poświęcony wyłącznie wysokiej jakości badaniom naukowym.

HRI Online 2022 będzie jednodniowym wydarzeniem, dającym  okazję do zapoznania się z kluczowymi organizacjami prowadzącymi badania w sektorze, a także z najnowszymi pracami różnych zespołów na całym świecie, w tym HRI.

Na program Konferencji składają  się  prezentacje 12 prelegentów, z których wszyscy wygłaszali referaty przewodnie na poprzednich konferencjach HRI lub innych konferencjach międzynarodowych.

Przewidywany czas trwania wydarzenia to 7 godzin.

Aby wziąć udział w Konferencji należy wcześniej zarejestrować się  i dokonać płatności.

Link do rejestracji znajduje się tutaj:

https://whova.com/portal/registration/hrili1_202206/

W ramach opłaty rejestracyjnej:

  • Rejestracja na konferencję i dostęp online
  • Filmy ze wszystkich prezentacji dostępne do bezpłatnego obejrzenia przez miesiąc po zakończeniu  konferencji
  • Program wykładowców na najwyższym poziomie
  • Opłaty za transakcje internetowe pokrywane przez HRI

Podczas Konferencji przez cały dzień  będzie możliwość zadawania pytań ekspertom, za pośrednictwem popularnej platformy interaktywnej  Whoya.

Prezentacje w języku angielskim

Wszelkie szczegóły o Konferencji znajdą Państwo tutaj:

https://www.hri2022.org/