W dniach 6 i 7 października 2017 w Barcelonie odbędzie się międzynarodowy kongres CEDH

Homeopathy as a part of integrative medicine
in Neuropsychology, Geriatrics, Oncology, Auto-immune diseases, Obstetrics/Gynecology, Surgery, Rheumatology, Cardiology…

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie CEDH pod linkiem:

http://www.cedh.org/rencontres-internationales-de-barcelone-2017

Poniżej zamieszczamy informacje o konferencji w języku polskim (tłumaczenie ze strony CEDH):

ZAPROSZENIE

Szkoła Homeopatii Klinicznej CEDH, która jest obecna w 20 krajach, stawia sobie za cel rozwijanie homeopatii klinicznej w sposób skuteczny  i oparty na wzajemnym poszanowaniu. Od 2013 roku w szkoleniach dotyczących stosowania leków homeopatycznych, odbywających się w różnych częściach świata pod kierunkiem ponad 100 specjalistów praktyków prowadzących interaktywny program edukacyjny, wzięło udział przeszło 3000 osób reprezentujących różne zawody medyczne.

CEDH organizuje każdego roku międzynarodowy kongres, który jest okazją do spotkania międzynarodowej wspólnoty homeopatów i wymiany doświadczeń na aktualne tematy kliniczne i/lub chorób, a także wzbogacenia codziennej praktyki o wiedzę pozyskaną od specjalistów wygłaszających referaty.

6. Międzynarodowe Spotkania CEDH  odbędą się w Barcelonie w dniach 6 i 7 października 2017 roku i będą poświęcone miejscu homeopatii w neuropsychiatrii, geriatrii, onkologii, chorobach autoimmunologicznych, ginekologii, położnictwie, chirurgii, reumatologii, kardiologii…. w ramach medycyny integracyjnej.

W oparciu o doświadczenia i przypadki kliniczne poszczególni prelegenci pokażą kliniczne rozwiązania homeopatyczne, którymi mogą się posłużyć lekarze w leczeniu chorób, w których holistyczne podejście do pacjenta odgrywa zasadniczą rolę.

« Przyjeżdżajcie, żeby posłuchać, podzielić się z innymi i wzbogacić codzienną praktykę.

Różnorodność poruszanych zagadnień przedstawianych zgodnie z metodologią CEDH i zasadą międzynarodowego konsensusu przyczyni się z pewnością do jeszcze skuteczniejszej pomocy na rzecz pacjentów, wyznaczając homeopatii właściwe miejsce wśród różnych metod leczenia.

Do zobaczenia w Barcelonie! »

Dr Yves Lévêque & Dr Frédéric Voirin

Miejsce homeopatii w neuropsychiatrii, geriatrii, onkologii, chorobach autoimmunologicznych, ginekologii, położnictwie, chirurgii, reumatologii, kardiologii… w ramach medycyny integracyjnej.

Medycyna integracyjna obejmuje różne, komplementarne sposoby podejścia do leczenia w konkretnej sytuacji klinicznej. Łączy różne praktyki leczenia z oczekiwaniami pacjenta, w uzgodnieniu z zespołem medycznym.

Naszym zdaniem homeopatia zajmuje ważne miejsce w medycynie integracyjnej i z tej właśnie przyczyny będzie tematem kongresu w Barcelonie w świetle poszczególnych dyscyplin medycznych.

Zwrócimy szczególną uwagę na następujące zagadnienia :

korzyści, jakie zapewnia homeopatia w leczeniu chorób przewlekłych,

znaczenie holistycznego postrzegania pacjenta,

miejsce homeopatii w panującym obecnie podejściu interdyscyplinarnym.

 

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONGRESIE

Nazwisko *

Imię*

Adres *

Kod pocztowy *

Miejscowość *

Kraj *

Inny adres na fakturze

Tel. *

E-mail *

Nazwa firmy / Status *

Wewnątrzwspólnotowy numer VAT

Zawód *

 

Cena uczestnictwa w kongresie (1)345 €

Osoba towarzysząca na uroczystym bankiecie

40 €

Wysłać

(1) Opłata obejmuje : udział w kongresie, obiad, przerwy kawowe i uroczysty bankiet

WARUNKI ANULOWANIA UCZESTNICTWA

W przypadku anulowania w terminie do dnia 5 lipca 2017 roku, opłata podlega zwrotowi, pomniejszona o kwotę 150 € tytułem poniesionych kosztów. W tym celu należy wysłać pisemny wniosek mailem na adres sabine.gosse@cedh.org. Po tym terminie opłata nie jest zwracana.

MIEJSCE

Rezerwacja pokoju hotelowego

Hotel Crowne Plaza Barcelona – Fira Center jest położony w samym sercu kulturalnej dzielnicy Montjuic, między słynnym Placem Hiszpańskim i aleją Gran Via. Warto zwiedzić okolice Montjuic, stadion olimpijski oraz zamek Montjuic.

Crowne Plaza Barcelone posiada dużą przestrzeń wystawową i konferencyjną z dobrze oświetlonymi i dźwiękochłonnymi salami.

CEDH wynegocjował preferencyjne ceny pokoi wynoszące 180 €  za pokój jednoosobowy i 215 € za pokój dwuosobowy, ze śniadaniem (należy dodać do tej ceny opłatę pobytową wynoszącą 1,21 € dziennie dla jednej osoby).

Przy rezerwacji należy podać numer karty bankowej. Całość należności będzie płatna na miejscu.

Anulowanie rezerwacji bez dodatkowych kosztów jest możliwe w terminie do 4 września 2017 roku.