Leki homeopatyczne w leczeniu choroby Alzheimera i Parkinsona, pojęcie zdrowia i choroby w ujęciu homeopatycznym w świetle koncepcji elektromagnetycznej teorii życia, Ząbkowanie u dzieci, Homeopatia w medycynie sportowej, Naturalne metody leczenia zapalenia stawów u psów, Homeopatyczna próba lekowa preparatów pochodzenia bakteryjnego i grzybiczego… to tematy najnowszego wydania czasopisma „Homeopatia Polska”.

Zachęcamy do zakupu! www.pthk.pl

Chcielibyśmy Państwa jednocześnie poinformować, że ten numer naszego czasopisma homeopatycznego jest ostatnim nakładem wydanym w wersji papierowej. Nadążając za współczesnością, zgodnie z duchem czasu oraz mając na uwadze oszczędność papieru i idące za tym podejście ekologiczne, postanowiliśmy od nowego 2014 roku wydawać nasze czasopismo w wersji elektronicznej.

Wierzymy, że nie będzie to stanowiło dla Państwa istotnej różnicy w odbiorze; w dzisiejszych czasach słowo drukowane coraz częściej zastępowane jest wersją komputerową i powoli staje się to coraz bardziej powszechne i, co za tym idzie, bardziej dostępne. I tu mamy dla Państwa bardzo dobrą wiadomość – dla wszystkich członków Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej, którzy uiszczą składki członkowskie za rok 2014, klucz do pobierania Homeopatii Polskiej w wersji elektronicznej będzie dostępny bezpłatnie, co zapewni szerszy dostęp do tej istotnej dla homeopatów lektury. Więcej informacji już w styczniu.