Szanowni Państwo,

W związku ze zmianami organizacyjnymi w Polskim Towarzystwie Homeopatii Klinicznej, pragniemy poinformować Państwa o zmianie adresu naszego Stowarzyszenia. Aktualny adres znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, zostanie on także umieszczony w naszym newsletterze.

Mamy nadzieję, że zmiany te będą dla nas korzystne. Nieustannie staramy się rozwijać i działać coraz aktywniej na rzecz homeopatii w naszym kraju. Poczynania te dokonują się małymi kroczkami, ale efekty zaczynają się pojawiać. O wszystkich nowościach i dokonaniach naszego Towarzystwa będziemy na bieżąco Państwa informować. Zachęcamy do lektury naszego czasopisma ”Homeopatia Polska” , do zaglądania na stronę www.pthk.pl oraz do uczestnictwa w naszych szkoleniach.

Zachęcamy również do aktywnego udziału w naszym stowarzyszeniu, do dzielenia się swoimi doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi homeopatii i jej rozwoju w naszym kraju.

Licząc na pozytywny wpływ zmian na obraz homeopatii w Polsce i coraz większą wiedzę i świadomość w tym zakresie w naszym społeczeństwie pozostaję z wyrazami szacunku.

Nowy adres:
Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej
Ul. Poleczki 21B
02-822 Warszawa

Prezes
Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej
Magdalena Wojciechowska